Про комплекс

Будівництво першого виробничого корпусу, на 600 голів свиноматок, завершилося в серпні 2013 року, а вже в  вересні 2013 року підприємство отримало першу партію свиней із найвищим статусом здоров’я  з репродукційної ферми  PEN AR LAN (Польща):

- 550 свиноматок Naima;

- 50 свиноматок GP Gallia;

- 10 хряків P76, та Neckar.

Найближчим часом планується завершення будівництва другого виробничого комплекса на 1200 голів свиноматок, та завезення нової партії свиней.

В усіх виробничих приміщеннях компанії — найкраще обладнання світових лідерів (система вентиляції –Zihel (Німеччина), система утримання та поїння – Terraexim (Польща), система годівля – Cotexna (Іспанія), тощо). Комплексне обладнання сертифіковано.

Лабораторія штучного осіменіння укомплектована обладнанням високої якості. Супоросність свиноматок визначається за допомогою УЗІ-сканера.

Найсуворіше ветеринарне спостереження протягом вагітності ведеться за кожною свиноматкою. 

На всіх етапах вирощування племінних тварин використовують виключно натуральні і збалансовані корми. У кормі для  свиней немає хімічних добавок та генетично модифікованих продуктів.

Задля бездоганного утримання та проведення селекційної роботи періодично проводять відвідування генетика компанії ChoiceGenetics. Після яких робляться висновки про стан тварин, даються рекомендації по кількості раціона кормів, заплідненню, вакцинації, проводяться навчання персоналу,тощо.

Персонал підприємства висококваліфікований з вищою освітою, та досвідом роботи.

Зоотехнік вивчає і впроваджує передові методи розведення, вирощування свиней;

робить розрахунки необхідної кількості кормів для свиноматок супоросних, підсисних, поросят до відлучки та після, і представляє їх на затвердження керівництву;

робить добір тварин на ремонт, визначає режим утримання тварин (температура, вологість повітря, газообмін, ін.) і здійснює контроль за його дотриманням;

здійснює контроль і координує роботу з розведення, вирощування свиней і догляду за ними.

Усі зоотехніки, які працюють на підприємстві, мають досвід роботи на фермах в Європі та США.

Ветеринар відповідає за лікування й профілактику хвороб тварин, вакцинацію,а також проводить різні медичні і косметичні процедури, у тому числі операцій, та ветеринарно-санітарний контроль.

Вирощування свиней  є максимально чистим, екологічно і гігієнічно бездоганним. У приміщення до тварин персонал проходить тільки після санітарної обробки в душі.  Ручна праця зведений до мінімуму: розумна електроніка контролює всі етапи свинарства.

Поросята після народження проводять 28 днів біля свиноматки, 30-40 днів в залі дорощування, після відлучки, після чого продаються. З умовами придбання поросят можна ознайомитись тут...