Подільський бекон

ТОВ "ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕКОН" - товарна свиноферма нового покоління.

Головний принцип компанії - контроль якості протягом всього процесу виробництва. Це дозволяє гарантувати споживачеві безпеку продукту, що випускається.

Українське підприємство ТОВ "ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕКОН", створене у 2010 році для основним напрямком діяльності якого є «Розведення свиней».

ТОВ "ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕКОН" представляє в Україні всесвітньо відому генетичну компанію Choice genetics, що спеціалізується на генетиці свиней.

Будівництво першого виробничого корпусу на 600 голів свиноматок завершилося в серпні 2013 року, а в вересні 2013 року підприємство отримало першу партію свиней породи  Panerlan  (550 свиноматок Naima, 50 свиноматок GP Gallia та 10 кнурців P76, Solbeck та Neckar ) із найвищим статусом здоров’я  із Польщі.

На свинофермі організоване сучасне високотехнологічне вирощування свиней з урахуванням кращого світового досвіду. Електроніка контролює стан повітря, температуру, вологість, автоматично дотримується режим годування тварин. Працездатність свиноферми забезпечує 50 чоловік, які дотримуються жорсткий санітарно-пропускний режим.

Найсуворіше ветеринарне спостереження ведеться за кожною твариною. Для повної впевненості проводиться ультразвукове дослідження свиноматок. Для гарантованого результату запліднення свиноматок придбана пересувна ультразвукова установка. Тварини осеменяются штучним шляхом. Забраний у кнура-виробника насіннєвий матеріал досліджується у власній лабораторії і використовується протягом доби. На нашій свинофермі свині отримують виключно натуральні і збалансовані корми. У кормі для  свиней немає хімічних добавок та генетично модифікованих продуктів.